نتایج جستجو برای عبارت :

دانلوددوبله فارسی فیلم گنجینه ای از عشق بدست آوردم

در خواستی از اقا محمد بهمن زاده
نام فیلم: گنجینه ای از عشق بدست آوردم – Prem Ratan Dhan Payo
ژانر: اکشن، درام، عاشقانه
کارگردان: Sooraj R. Barjatya
ستارگان: Salman Khan, Sonam Kapoor, Anupam Kher
محصول کشور: هند
سال انتشار: 2015
مدت زمان: 02:43:46
زبان: دوبله فارسی + زبان اصلی
خلاصه داستان: یک شاهزاده سخت گیر پس از اینکه چهار روز قبل از مراسم تاجگذاری اش عده ای برای ترور کردنش اقدام کردند، در حال گذراندن دوران نقاهت است. اما خبر ندارد که قرار است شخص دیگری را جایگزینش ک
مدتها بود که احساس میکردم گسستی در حال رخ دادنه در وجودم. اما امشب احساس کردم به آخرین لحظاتش رسیدم. آغاز این سفر رو دقیقا نمیدونم. حوالی چهار سال پیش. حالا چیزی حل نشده. اما اتفاقاتی در من افتاده که نمیدونم چطور باید ازش حرف بزنم. مرگ برای من حل شده؟ پرسش ندارم اما حل؟نمیدونم. شاید فهمیدم که رازیه که باید سر به مهر بمونه. اما توی این سفر چیزهایی که باید به دست می آوردم رو به دست آوردم.
یه موقع هرکس تو برنامه اش کم می‌آورد، می آمد کنار من تا روحیه بگیره
اما امروز، این منم که کم آوردم، خیلی هم کم آوردم،
دیگه از یه جایی به بعد نمیشه ادامه داد، نه اینکه تنها مقصر هم خودم باشم ، نه...
نمیذارن که به اهدافت برسی...
تو تمام طول عمر تا این اندازه مستأصل نشدم، 
از یه جایی به بعد، باید راهی رو که رفتی برگردی.
مجبور میشی از چیزی که با دنیا عوضش نمیکردی و تنها آرامشِ تو دنیات بود خداحافظی کنی.
‌کار تو موسسه رو به دختر فرانسویم هم پیشنهاد میدم....میدونم میدونم که اون شانسش از من بیشتره و ممکنه جای منو بگیره ؛ولی نتونستم بدجنس باشم....میدونی یه بارم گذشتم از چیزی که دوست داشتم بخاطر اون  ولی خیلی به نفعم شد چیزه بزرگتری رو بدست آوردم....
الانم همینه !قسمت باشه کار گیرم میاد....نتونستم بدجنس باشم برای ادمی که کلی کمکم کرده حتی برای کار ترجمه...خدای کمکم کن ....امروز سشنبس و من برای شنبه باید خودمو آماده کنم برای مصاحبه....نهایت تلاشم رو میکنم
 Shirazart.blog.ir 
۵- در کدام یک از دوره های زیر موسیقی پیشرفت بیشتری داشته است؟ 
    ۱- صفویه       ۲- ساسانیان          ۳- سامانیان        ۴- افشاریه
******** جواب : گزینه ی۲
۶- تصویر مقابل چه چیزی را نشان می دهد ؟
     ۱- یکی از خدایان موسیقی یونان قدیم ‌.
     ۲- یک نوازنده سیتار که از هند بدست آمده است. 
     ۳- یک نوازنده گیتار که از اسپانیا بدست آمده است. 
      ۴- تنبور نوازی که در شوش بدست آمده است .
******** جواب : گزینه ی ۴
هداف فاز حاد در آسیب ارنج :در فاز حاد هدفمان کاهش درد و التهاب ، بدست اوردfull ROM  در ارنج و مچ دست ، حفظ عضله از اتروفی است. تمرینات Active-assisted and active range-of-motion  برای بدست اوردن دامنه 15- 105 درجه بعد از دو هفته ضروریست. در نهایت بدست اوردن قدرت، هدفمانست. اهداف فاز تحت حاد هدفمان بدست اوردن full range of motion ، افزایش قدرت ارنج ، و بهبود فانکشن ارنج است.
اهداف فاز مزمنهدف این فاز حفظ دامنه کامل ارنج، افزایش قدرت و استقامت و بازیابی فعالیت های ورزشی است . 

حسین برات یه دنیا غم آوردم
گلام رو با خودم آوردم
ببخش که هدیه کم آوردم
حسین
بخدا،امشب نیازبه روضه خون نداری،من فقط بهانه میخوام دستت بدم.
حسین ستاره ی عرش برینم
بشنو صدای آتشینم
تو دست رد نزن به سینه ام
ادامه مطلب
امروز روز عجیبی بود 
روزی بود که تمام جرئت و جسارتمو جمع کردم تا خرق عادت کنم از عرف جامعه !
و با اینکارم ، چهره ی واقعی طرفم رو دیدم !

انقدر برام غیرقابل باور بود که فشارم افتاد و یک آن پلک هام سنگین شد و به خودم اومدم و دیدم که چقدرررر حالم بده !

اما درسی که امروز گرفتم رو هیچ وقت فراموش نمیکنم ...
تجربه ای که امروز بدست آوردم رو با هییییچ پولی نمیتونستم بخرم ...

امروز چیزهای زیادی بدست آوردم ...
و کسی رو از ذهن و زندگی ام برای #همیشه بیرون کردم
دانلود فیلم خبرچین دوبله فارسی The Informer 2019
منتشر کننده:نت فیلم
نام اثر:خبرچینThe Informer
ژانر : جنایی | درام | ماجراجویی
محصول : 2019 انگلیس
زبان: دوبله فارسی
کارگردان : Andrea Di Stefano
بازیگران : Ana de Armas, Rosamund Pike, Joel Kinnaman
خلاصه داستان : 
مردی به نام پیت کوزلو که دوران محکومیت خود را سپری کرده‌است، به عنوان مامور مخفی اداره تحقیقات فدرال آمریکا وارد یک زندان فوق امنیتی می‌شود تا به درون باند تبهکاران لهستانی نفوذ کند و…

ادامه مطلب
الهی بهر قربانی به درگاهت سر آوردمنه تنها سر، برایت بلکه از سر بهتر آوردم
پی ابقایِ قَد قامَت، به ظهر روز عاشورابرای گفتن اللّه‌اکبر، اکبر آوردم...

به مناسبت فرارسیدن ماه محرم الحرام و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین «علیه السلام» ضمن عرض تسلیت و تعزیت به ساکنین محترم بلوک دو، پرچم عزای امام حسین «علیه السلام» در ساختمان نصب گردید.

در بعضی مواقع برنامه نیاز است که مقدار شارژ لبتاب را بدست بیاورد.
به عنوان مثال شما یه برنامه سنگین ساخته اید و میخواهید اگر برنامه شما یر روی یک لبتاب اجرا شد مقدار شارژ باتری را بدست آورید و زمانی که مثلا شارژ باتری 30 درصد شد برنامه شما شروع به سبک و بهینه کردن خود کند
یا اینکه مثلا
ادامه مطلب
 ابوهاشم گوید خدمت حضرت رضا ع بودم و از عقل و ادب گفتگو میکردیم حضرت فرمود ای ابو هاشم.عقل مو هبت خدا است وادب با رنج و سختی بدست اید پس  کسیکه در کسب ادب زحمت کشد انرا بدست ارد و کسیکه در کسب عقل  رنج برد بر نادانی خویش افزاید 
تا گلالودم ماهیتو بگیر بیا این آلوده ماهی رو ببین که چجوری جا گذاشتیش رو زمینمن واسه تو قید دریارو زدم به درو دیوار تنگت میزدم تو بیابون دلت نفس زدمدریا بغلم کن بغلم کن که شدم تنها بغلم کن بغلم کن بین نامردا من تک نندازدریا اشتباه کردم که از دست تو سر خوردم توی این مرداب با این آدما بر خوردم بد کم آوردم
بیا و این پخش پلارو تو جمعش کن دوریت داره بد میسوزونه تو کمش کنمن گم شدم تو دل بی رحم زمونه بیا و این دیوونه رو تو باورش کندریا بغلم کن بغلم کن ک
جلد اول ....قسمت دهمعصای بلک ویزاردبا خودم کلنجار میرفتم و فکر میکردم که اون عصا چی داره که تمام اهالی جنگل میخوان بدست بیارنش ، مگه چه رازی درون اون عصا هست که همه برای بدست آوردنش جانشونو هم میدن تا اونو بدست بیارن؟به
سث نگاه کردم مثل همیشه تو خودش بود ، همیشه تا وقتی که ازش سوال نمیکردم
حرف نمیزد ، همه چیز در این جنگل عجیب بودند. به سث گفتم : سث درباره اون
عصا بیشتر توضیح میدی؟
ادامه...
دیشب تصمیم گرفتم با یکی از مشاورای مرکز راجب کنکور ارشد صحبت کنم و یکم اطلاعات بگیرم، حدسم درست بود میتونم امسال کنکور ارشد 99 رو بدم و از بهمن کارشناسی ارشد رو شروع کنم. چون من حدودا 8 واحد دیگه ام میمونه برای مهر 99 و خب دوست ندارم وقفه بیوفته توی مسیرم، قرار بر این شد من کنکور امسال رو ثبت نام کنم و بخونم براش، اگر نتیجه خوبی داشت که انتخاب رشته میکنم و ورودی بهمن هارو میزنم یا یک ترم مرخصی میگیرم، اگر هم نداشت دست گرمی بوده و تجربه خوبی بدست آ
دیشب تصمیم گرفتم با یکی از مشاورای مرکز راجب کنکور ارشد صحبت کنم و یکم اطلاعات بگیرم، حدسم درست بود میتونم امسال کنکور ارشد 99 رو بدم و از بهمن کارشناسی ارشد رو شروع کنم. چون من حدودا 8 واحد دیگه ام میمونه برای مهر 99 و خب دوست ندارم وقفه بیوفته توی مسیرم، قرار بر این شد من کنکور امسال رو ثبت نام کنم و بخونم براش، اگر نتیجه خوبی داشت که انتخاب رشته میکنم و ورودی بهمن هارو میزنم یا یک ترم مرخصی میگیرم، اگر هم نداشت دست گرمی بوده و تجربه خوبی بدست آ
الان نشستم چند از پستای اول این وبلاگ رو خوندم ؛یه چیزایی رو اون موقع برای اولین بار تجربه کرده بودم و چون تازه بودن بشدت ارزشمند بودن برام و حس خوب و آرامش بهم میدادن .من خیلی از اون چیزا رو الانم دارم ولی چون در گذر زمان اتفاقای مختلف افتاده ،تجربه هایی که بعضیاشون بدجور روحو آدمو خراش میدن باعث شدن اون چیزای ناب که دیگه تکراری شدن به چشمم نیان.ولی الان با خوندنشون یه بخش قشنگی ازشون رو به یاد آوردم و علتشم مستند سازیشونه ،ازشون نوشتم و دار
سلام به همه ی دوستان گل ...
دختری ۱۸ ساله هستم؛ امسال کنکور دادم ( قول دادم هر دانشگاهی که قبول شدم؛ جزء بهترین دانشجویان باشم تا باسواد بیام بالا ) . دوران دبستان و دوران راهنمایی معدلم۲۰ یا ۱۹ به بالا بوده. اول و دوم دبیرستان به خاطر شرایط روحی افتضاحی که داشتم معدلم خوب نشد اصلا ( ولی همه رو پاس شدماا ).
سوم دبیرستانم دوباره به حالت عادی و طبیعی برگشتم و دوباره انگیزه اولیه رو بدست آوردم و معدل کتبی نهاییم شد ۱۸.۲۴ ؛ معدل پیش دانشگاهیم شد ۱۹.۰۵.
هیچ هدفی غیر ممکن نیست. غیرممکن هدفی است که هنوز کسی آنرا بدست نیاورده…
معمولا ما اهدافی در زندگی داریم. بعضی از آنها به نظر ممکن هستند، بعضی دیگر بدست آوردنش سخت و چند هدف دیگر نیز داریم که آنها را غیرممکن مینامیم. اهداف غیرممکن ما دقیقا همان چیزهایی هستند که ما از ته دلمان خواهان بدست آوردنشان هستیم، همان اهدافی که فکر کردن به آنها همراه با شوق و لذت است و بزرگی آن ترسی همراه با هیجان در ما ایجاد میکند…
ادامه مطلب
■حکایت بعضی از  زنانِ دیروز و امروز ما حکایت آهنگ فتانه است.
[هم نامهربونه،هم آفت جونه،هم با دیگرونه
هم قدرم ندونه ندونه ندونه
هم درو و دورنگه،هم خیلی زرنگه،هم دلش چه سنگه
هم بامن بجنگه بجنگه بجنگه!
از این کاراش خبر دارم.ولی چی بگم دوسش دارم!!!!
خداوندا عجب دلداری دارم.
عجب یار ندونم کاری دارم.
غریب دوست و خودی سوزخدایا
خیال کردم منم غمخواری دارم...]
زنانی که دم برنمی آورند.خفه خون می گیرند.زنانی که تشنه محبتند.می دانند دارد چه بلایی سرشان می آ
حکم کارگزینی مدیرگروهمون رو دیدم و شاخ در آوردم. بیست میلیون تومن حقوقش بود. رقم دقیق مزایایی که بهش تعلق میگیره رو نمیدونم فقط میدونم که گاهی ماهانه به میزان حقوقشون مزایایی بهشون تعلق میگیره! میدونم که بعضیا حقوقهایی چندین برابر این میگیرن اما من دارم روزانه مدیرگروهمون و فعالیت هاشو می بینم و بنظرم نصف این حقوق رو بگیره هم از سرش زیاده. بعد آبدارچی ما با اون همه کاری که میکنه دو تومن میگیره! از وقتی که به این بی عدالتی پی بردم نفرتم از
Sometimes you must hurt in order to know, fall in order to grow, lose in order to gain, because most of life's greatest lessons Are Learned through pain.
گاهی باید مُکرر صدمه ببینی، تا یاد بگیریمکرر بیفتی تا بزرگ بشیمکرر از دست بدی تا بدست بیاریبخاطر اینکه اغلب درس‌های بزرگ زندگی از میان تجربه‌های دردناک بدست میان. 
نام فیلم: داستان پلیسی – Police Story: Lockdown ژانر: اکشن، جنایی، درام کارگردان: Ding Sheng ستارگان: Jackie Chan, Ye Liu, Tian Jing محصول کشور: چین، هنگ کنگ سال انتشار: 2013 امتیاز: 6.1 از 10 مدت زمان: 1:50:07 خلاصه داستان: مشتریان یک بار تفریحی به گروگان گرفته میشوند، افسر پلیس جنایی ژنگ ون (جکی چان) و دختر سرکش او میامیاو (جینگ تیان) در میان گروگانها هستند…
ادامه مطلب
انسان پر است از عقل و جهل
آدمی که عقلش بر جهلش غلبه کند چیزی نیست که نتواند بدست آورد
و کسی که جهلش بر عقلش غلبه کند فکر میکند که همه دنیا را بدست آورده است.
اما جالب اینجاست که در مرحله اول عقل باید بدانی که جاهلی !
همچون بیماری که برای درمان خودش اول باید قبول کند که بیمار است
و این سخت ترین مرحله از هر کاری است!

نام فیلم: ماشین جنگی – War Machineژانر: کمدی، درام، جنگیکارگردان: David Michôdستارگان: Brad Pitt, Anthony Hayes, John Magaroمحصول کشور: آمریکاسال انتشار: 2017امتیاز: 6.1 از 10مدت زمان: 2:02:38خلاصه داستان: فیلم ماجراهایی را که برای یکی از گردان های ارتش آمریکا در جنگ با افغانستان به وقوع می ییوندد را روایت میکند که یک فرمانده به نام گلن مک نوهان (برد پیت) قصد دارد علاوه بر پیروزی در ماموریت هایی که به وی سپرده میشود، در مبارزات انتخاباتی نیز شرکت کند.
ادامه مطلب
+ فلش بک --> 4 خرداد 94
+ فلش بک --> 23 فروردین 97
+ اینجا، اکنون، حالا 12 شهریور 97 --> اینجانب دانشجوی دانشگاه روزانه هنر تهران، مقطع کارشناسی ارشد، در انتظار 25 سالگی 
+ شهریور معجزه سازِ من. #عشق_ترین
+ هر غیر ممکنی روزی ممکن میشه! فقط باید بخواهی و تلاش کنی. با تمام وجود و گوشت و خونت! 
+ بخواهید و بدست و بیارید. بدست آوردن حالش هزاار برابر قشنگ تر از خواستنه. 
+ خدایم سپاس 
نام فیلم: ماشین جنگی – War Machineژانر: کمدی، درام، جنگیکارگردان: David Michôdستارگان: Brad Pitt, Anthony Hayes, John Magaroمحصول کشور: آمریکاسال انتشار: 2017امتیاز: 6.1 از 10مدت زمان: 2:02:38خلاصه داستان: فیلم ماجراهایی را که برای یکی از گردان های ارتش آمریکا در جنگ با افغانستان به وقوع می ییوندد را روایت میکند که یک فرمانده به نام گلن مک نوهان (برد پیت) قصد دارد علاوه بر پیروزی در ماموریت هایی که به وی سپرده میشود، در مبارزات انتخاباتی نیز شرکت کند.
ادامه مطلب
دیگ  آبگرم ورق سفید
این نوع دیگ ها همانطور که از نامشان پیداست از ورق های گالوانیزه سفید فولاد مبارکه اصفهان ساخته می شوند و هم برای مصارف گرمایش و هم آبگرم  مصرفی کاربرد دارند بیشترین کاربرد این نوع دیگ ها در مجموعه های استخری می باشند که به جای استفاده از دیگ آبگرم فولادی ورق سیاه و مبدل حرارتی یک جا از دیگ آبگرم فولادی ورق سفید استفاده می کنند.
این دیگ ها همانند دیگ های آبگرم معمولی کار می کنند ولی تنها تفاوتی که با سایر دیگ های آبگرم این
ولین بارى که تو زندگیم دزدى کردم ، ٦ سالَم بود .منو رضا زیاد ماشین بازى میکردیم و یکى از ماشین هاش خیلى به چشمم میومد .هربار
که میرفتم خونشون ، انتخاب اول و آخرم همون ماشین بود ، تا اینکه بعد از
چند بار ماشین بازى ، دیگه نمیتونستم فکر کنم که اون ماشین براى من نیست و
وقتى میرم نباید اون رو با خودم ببرم .یادمه یکجورى که نفهمه و ناراحت
نشه گذاشتمش تو جیبم و رفتم خونه ى مامان بزرگم . احساس میکردم براى اینکه
با ماشین مورد علاقم یه دل سیر قان قان کنم
من فریبا هستم.
معلم، مترجم (انگلیسی به فارسی)، UI کار، گرافیست آماتور، آشپز، شیرینی پز، کتاب باز، فیلم باز، مسافر، در جستجوی آگاهی، سعی بر خوب بودن، سعی بر خود بودن، مثبت اندیش.
از امروز به تاریخ 23 بهمن 1398 تصمیم به راه اندازی وبلاگ شخصی خود گرفتم تا دیگر در هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعالیت نکنم. چرا که به دنبال تجربه ها و اندیشه های جدیدتر و بزرگ تری هستم.
از امروز کامپیوتر شخصی خود را مامور به حفاظت و نگهداری از این وبلاگ خواهم کرد. از امروز مط
سلام 
در این پست روشی به شما معرفی می کنم که می توانید با انجام یک آفر مبلغ حداقال 10 دلار بدست آورید 
روش کار به ین صوریت است که شما ابتدا درسایت زیر ثبت نام میکنید 
از قسمت تعدادی آفر مشاهدهمیشود که می توانید با انجام انها وطبق دستورالعمل های گفته شده مبالغ متعددی را بدست آورید.البته تعداد آفر زیادی مشاهده میشود اما آفر اصلی مورد نظر در صفحات بعدی قرار دارد که از طریق دکمه 
با سلام. بعنوان اولین پست در مستر سمیکالون، تصمیم گرفتم درمورد مساله ای بنویسم که چند وقتی است، فعالان حوزه ی کامپیوتر، از فریلنسر ها گرفته تا مدیران شرکت های بزرگ، به آن فکر می کنند.درآمد ارزی بعنوان یک فریلنسر
با توجه به افزایش قیمت ارز های بین المللی در چند ماهه اخیر، تمایل فریلنسر های ایرانی نسبت به درآمد ارزی بطور محسوس بیشتر شده است. من با مطالعه ی چند پست از وبسایت های انگلیسی زبان و نتیجه گیری، اطلاعاتی بدست آوردم که در ادامه ی مطلب
دخترها مثلِ سیب ، روی درخت هستند.بهترینشون روی بالاترین قسمتند.مردها بهترین را نمیخوان، چون میترسند در ازای بدست آوردنشون آسیب ببینند.درعوض آنهایی که روی زمین افتاده ،و زیاد خوشمزه نیستند رو انتخاب میکنند. شاید چون آسان بدست میان .
به همین دلیل سیب های قله درخت فکر میکنند که مشکل از آنهاست. درحالی که آنها فقط بزرگ هستند.
در حقیقت باید صبوری کنند تا مرد درست از راه برسد وشهامت چیدن سیب از قله درخت رو داشته باشد.
 نباید برای اینکه کسی به ما دست
و باز هم بیشتر هم از یک ماه از آخرین پست انتشارم میگذرد. البته درست است که با خود عهدی نبسته بودم که مداوم بنویسم و پست قبلی صرفا جهت تخلیه ی شوق و اشتیاقم در زمینه ی ورزش و منتقل کردن آن در لا به لای کلمات بود. اما این پست کمی فرق دارد. با خود تعهد بستم که هر روز بنویسم. البته نه حتما در وبلاگ. گاهی روزها در دفترچه ی شخصی خودم و گاهی روزها در وبلاگم و گاهی روزها هم در هردو مکان. با خود کلنجار رفتم که پست های قبل را حذف کنم تا آثار گذشته ام از این حجم
هووووف پر از استرس و ناراحتی هستم. دلم میخواد بزنم زیر گریه ولی از اونجایی که همه فکر میکنن من بی دردم و هیچی از بالا پایین زندگی حالیم نیست و زیادی سرخوشم گریه کردنم نشونه ی بچگی و ضعفم میشه نمیدونن که کم آوردم از این همه درد، کم آوردم و باید خودم خودمو جمع کنم.
خدا کی تموم میشه این بساط؟ الآن یه حسی بهم دست داد! (همزمان با گوش دادن به صحبت های اهل خونه و شرکت تو بحثشون اینارو مینویسم) حس اینکه تو هر کار خدا حکمتی هست و وقتی به این فکر کردم یکم پ
هووووف پر از استرس و ناراحتی هستم. دلم میخواد بزنم زیر گریه ولی از اونجایی که همه فکر میکنن من بی دردم و هیچی از بالا پایین زندگی حالیم نیست و زیادی سرخوشم گریه کردنم نشونه ی بچگی و ضعفم میشه نمیدونن که کم آوردم از این همه درد، کم آوردم و باید خودم خودمو جمع کنم.
خدا کی تموم میشه این بساط؟ الآن یه حسی بهم دست داد! (همزمان با گوش دادن به صحبت های اهل خونه و شرکت تو بحثشون اینارو مینویسم) حس اینکه تو هر کار خدا حکمتی هست و وقتی به این فکر کردم یکم پ
یه وقتا خودت خلوت میکنیهر کدومشم یه سختی داره...ولی اونموقع که خودم میکنم، یه خودمی هستاما وقتی تو میکنی تو کردی؛ تو...دیگه مَن نیست توش..شاید ناراحت بشم چرا خلوت کردی ... ولی قطعا یه روز میرسم بهش که "خلوت میکنی که فقط من باشم وُ خودت"...گم شدمامروز عصبی شدم.. نمیدونم اینهمه خشم یهو چجوری زد بیرون.. حتما شاهد بودی.. حتما ناراحت شدی.. حتما شنیدی...ولی هم ت میدونی هم خود که من آدم این نبودم که صدامو بالا ببرم برای مامانم.. یا اینکه بخوام اشکامو نشونش بدم
  _ کِی رسیدی؟؟
+ دیشب... وقتی بهت زنگ زدم هنوز فرودگاه بودم. دوس داشتم تو اولین کسی باشی که از اومدنم‌ با خبر میشه
_چرا ؟؟
+فکر می‌کردم خوشحال میشی ولی تصور آدما همیشه درست از آب درنمیاد
_ آره تصور آدما هیچ وقت درست از آب در نمیاد
+ واسه بحث کردن اینجا نیستم. هنوزم همون محله ی قدیم زندگی می‌کنی؟
_  آره ... ساختموناش بزرگتر شدن و آدماش سنگی تر‌... تابستوناش مش اکبر نیست که آلاسکا بفروشه و زمستوناشم تو هیچ خونه ای کرسی روشن نمیشه... هنوز همون جا زندگی
نفوذ هوا به داخل یکی از عوامل موثر در افزایش بار حرارتی ( گرمایی و سرمایی ) ساختمان است . به طوریکه در زمستان نفوذ هوای گرم بیرون موجب افزایش بار سرمایی فضای مورد نظر می شود و در تابستان نیز نفوذ هوای سرد بیرون موجب افزایش بار گرمایی ساختمان می شود.محاسبه حجم هوای نفوذی یکی از عوامل مهم در محاسبه بار حرارتی ساختمان می باشد که به دو از شیوه های زیر تعیین می شود یک - روش حجمی V = (v * n) / 60 V V: حجم هوای نفوذی بر حسب CFM : حجم فضای مورد نظر ( فضایی که هوای
 فروش انواع قیر های نفتی در ماهدشت کرج: قیرهای نفتی:قیر نفتی در پالایشگاه از تقطیر نفت خام بدست می‌آید. در داخل ستون از پایین به بالا جریان بخار آب سوپرهیت عبور داده می‌شود. در نتیجه، جریان بخار آب سبب جداسازی مواد فرار سبک شده و از بالای برج خارج و در ستونهای دیگر جدا می‌گردد. مواد غیر فرار که قسمت اعظم آنرا قیر تشکیل می‌دهد از انتهای ستون خارج می شود. این باقیمانده یا ته مانده برج خلاء بعنوان خوراک درساخت 20 نوع قیر با گریدهای مختلف به کار
در طول مدت روز شاید زمان‌هایی پیش بیاید که شما احساس خستگی مفرط کنید و سعی کنید با نوشیدن قهوه، چای و یا نوشابه‌های انرژی‌زا، انرژی از دست رفته خود را بدست آورید. اکنون زمان آن رسیده که با موادغذایی طبیعی انرژی‌زا آشنا شوید و روزتان را با خوردن آنها، پُر انرژی ادامه دهید.
ادامه مطلب
نشستم وسط اتاق و از بین سه گلدون کوچک مرجانی که خریده بودم، قشنگ ترینشون رو انتخاب کردم. گلدون سرامیکی رو آوردم جلو و گل رو با احتیاط از گلدونش در آوردم و گذاشتم تو گلدون سرامیکی. بعد با بیلچه خاک رو آروم آروم ریختم دورش. خوب نگاهش کردم و ازش خواهش کردم تا چند روز دیگه که قراره تو دست های تو آروم بگیره مراقب گل هاش باشه. به دوتا جوونه گل جدیدی که زده بود سلام کردم و ازشون تشکر کردم که ذوق حیات دارن، دست کشیدم روی سرشون و بهشون گفتم دووم بیارید، ه
رسول خدا ص فرمود زمانی برای مردم پیش اید که سلطنت جز بوسیله کشتن ستمگری بدست نیابد و ثروت جز با غضب و بخل پیدانشود ودوستی جز بوسیله ببرون بردن دین وپیروی هوسهوس بدست نیابد پی کسبکه بان زمان برسد وبر فقر ثبر کند با انکه بر ثروت توانایی داسته باشو د و بر دشمنی مردم صبر کند با انکه بردوستی توانا باشد یعنی بتوانداز راه از دست دادن دین و پیروی هوس جلب دوستی کند ولی نکند و بر ذلت صبر کندبا انکهبر عزت توانا باسد خدا ثواب پنچاه صدیق از تصدیق کنندگان
Dr.Ahmad Farokhi Hajiabad, [۲۷.۰۸.۱۹ ۱۹:۱۲][Forwarded from Dr.Ahmad Farokhi Hajiabad]شعر نو با عنوان ترانزیت و تقدیم به راهبانان میهن عزیزمان ایران
ترانزیتواژه ای گمنام
میدانی .راه را برای من ساختند .حتی راهی از ابریشم ،یا همان راه ابریشم .ابریشم چرا ?استحکام یا لطافت ?یا شاید حساسیت ، اهمیت ،من سالها دور تولد یافتم .و با تولدم تو  تازه متولد شدی .او را بتو رساندم.تو را به او .عرب را به عجم .عجم را به ترک .ترک را به فرنگ .با خود آوردم .با خودم بردم .تو نفهمیدی ..من گریستم  ،تا تو خ
بالاخره کم آوردم و ح رو آنبلاک کردم در حالیکه هنوز بهش میل دارم و این بزرگترین اشتباهم هست پس همین حالا میرم و بلاکش میکنم. آخیش بلاکش کردم. چیه این پی‌ام‌اس تعادل رفتاری رو بهم میریزد. خب خو کن به این بی‌کسی چته آخه؟ کی چی می‌تونه بهت بده؟ هیشکی، هیچی. پس خفه شو .
 گاهی بهترین راه برای یادگیری چیزی با بازی کردن بدست میاد. باور ندارید از دانشمندان دانشگاه استنفورد بشنوید که گفته اند وقتی بازی برای اهداف آموزشی بکار گرفته میشه فرصت های بیشتری برای یادگیری عمیق تر بدست میاد. 
ادامه مطلب
 گاهی بهترین راه برای یادگیری چیزی با بازی کردن بدست میاد. باور ندارید از دانشمندان دانشگاه استنفورد بشنوید که گفته اند وقتی بازی برای اهداف آموزشی بکار گرفته میشه فرصت های بیشتری برای یادگیری عمیق تر بدست میاد. 
ادامه مطلب
دانلود آهنگ ریمیکس مسیح و آرش AP به نام دریا
ریمیکس آهنگ دریا بغلم کن کاری از دی جی کهزاد تهرانی با صدای مسیح و آرش 
Remix By Dj Kahzad Tehrani
متن آهنگ دریا پیشم مسیح و آرش
♬♬♬
تا گل آلودس ماهیتو بگیر بیا این آلوده ماهی ببن که چجوری جا گذاشتیش رو زمین
من واسه تو قید دریا رو زدم به در و دیوار تنگت میزدم توو بیابون دلت نفس زدم
دریا بغلم کن بغلم کن که شدم تنها بغلم کن بین نامردا منو تک ننداز
دریا اشتباه کردم که از دست تو سر خوردم توی این مرداب با این آدما بر
بعضی تغییرات هرچند کوچک میتونه ادم رو خیلی تغییر بده مثل لبخند اگار انسان را زیر رو میکند وقتی لبخند میزنی جوان میشوی حالت خوب میشی مشکلات با تمام عظمتشان مات میشوند و به گوشه ای می روند‌‌.
نقطه ای از زندگی رو تجربه میکنم که چیزی رو عمیقا میخوام که برای بدست اوردنش من نمیتونم تلاشی بکنم و این بدترین جنبه قضیه است من یادگرفتم برای داشته هام بجنگم بعضی چیزها با تلاش و جنگ بدست نمیان.
همین خواستن باعث انفعالم شده میدونم چی میخوام ولی چاره ای ن
سلام 
بعد مدتها اومدم به این وبلاگ، من حدودا یه ۸ ماهیه تو یه جای خوب تو بخش امور مالی مشغول به کار هستم، این رو بگم که تو زندگیم خیلی محرومیت کشیدم، شاید تنها نقطه امیدم فقط همین شغلم باشه و میدونم که میتونم توش پیشرفت کنم خیلی زیاد.
۳۲ سالمه و دختر هستم، خیلی بی بی فیس هستم شاید تو نگاه اول یه دختر دبیرستانی به نظر بیام این شغل رو هم با هزار تا امتحان و مدرک بدست آوردم. من همکارم با هم استخدام شدیم از همون روز اول با هم خیلی خوب بودیم و از کار ک
لعنت به این دورانِ منس :/
ماه رمضون شب نوزده بود 
این ماه هم که جلوتر افتاد گور به گور 
واقعا انصافه؟ کمردرد و سرفه های داغون ده روزه و شیفتای شلوغی که کارمو به سرم کشوند کم بود 
که خبر دامادی این گور به گور شده با منس! جلو افتاده! باید همزمان بشه؟ 
واقعا که هورمونای بدنم فکر می کنن اعصابمو انگار از تو جوب آوردم

راستی کوتاه کردم 
مردونه زدم  
سلام
در محل کار من یک اتاق به نام اتاق فرهنگی وجود داره که پر از کتاب های قدیمی و جدید است. چند روز قبل به طور اتفاقی با کتاب راز نماز (برای جوانان) نوشته جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای قرائتی مواجه شدم. در ابتدا جنس کاهی کاغذ و طرح جلد اون باعث شد تا ترغیب بشم و نگاهی به محتویاتش بندازم. بیان ساده و لحن دلچسب نوشته منو مجذوب ادامه مطالعه کتاب کرد و حالا به شما هم پیشنهاد میکنم این کتاب ارزشمند رو تهیه کرده و مطالعه کنید. نسخه ای که من بدست
این روزا قهوه خور قهاری شدم. تصور کن منِ از تلخی گریزون.هنوزم هستم اما مجبورم. یعنی امیدوارم اثری داشته باشه. خب درست کردنشم یادگرفتم. مجبورم قهوه بخورم چون این روزها خوابم زیاد شده و شدت گرفته. و من دلم میخواد تمام روز رو بخوابم و تواناییش رو هم راستش بدست آوردم  و دست خودم نیست در عوض بیدار موندن دست خودمه که باید یجوری درگیر بشم باهاش چون راحت نیست و ما مدام باهم کشتی میگیریم. خلقم اومده پایین همه چیز داره این موضوع رو بهم یادآوری میکنه. ام
امتحانات ترم در ماه مبارک رمضان افتاده بود و چون بنده ترم پیش را خراب کرده بودم باید نمره ای خوب در این ترم میگرفتم پس دست به دامن ایزد منان شدم در این یک ماه تمامی نماز ها اعم از صبح و ظهر و..... را اول اول وقت میخواندم ،به قرآن روی آوردم 
کلا به خدا خیلی نزدیک شدم و این را هم در نظر بگیرید که من تمامی کتاب هایم را به طور کامل جویدم .
آخر سر هم با یک نمره توپ قبول شدم .
سلام دوستان وقت تون بخیر
من یه دختر 24 ساله هستم، به تازگی به طور موقت در یک دبستان پسرانه سه روز در هفته روزی یک ساعت تدریس رباتیک دارم. دو تا کلاس چهارم و یه کلاس دوم. مشکل من اینه من اصلا نمیتونم این پسر بچه ها را ساکت و یا کنترل کنم.
همه ش دارن حرف میزنن و یا بدتر دارن همدیگه رو کتک میزنن و فحش میدن. من این کار رو به سختی بدست آوردم و نمیخوام از دستش بدم. از طرفی هم اصلا نمیتونم کلاس هام رو کنترل کنم. فقط وقتی براشون فیلم میذارم ساکت میشن، بعدش د
از طرفی خوشحالم
از طرفی 
حسی غمگین و ناراحت دارم
دلم گرفته
از اینکه دختره خوب داره ازدواج می کنه، خوشحالم
از طرفی دیگه ...
نمی‌دونم، شاید ته دلم هنوز امید بازگشت به قبل رو داشتم.
تا امروز دوام آوردم که چیزی ننویسم
نشد!!!
ولی به هر حال براش آرزوی خوشبختی می‌کنم.
دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش دریا
دانلود آهنگ دریا بغلم کن بغلم کن که شدم تنها با صدای مسیح و آرش ای پی به همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
Download New Music BY : Masih & Arash Ap | Darya With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ دریا مسیح و آرش
♬♬♬
تا گل آلودس ماهیتو بگیر بیا این آلوده ماهی ببن که چجوری جا گذاشتیش رو زمین
من واسه تو قید دریا رو زدم به در و دیوار تنگت میزدم توو بیابون دلت نفس زدم
♬♬♬
تکست آهنگ دریا مسیح و آرش Ap
دریا بغلم کن بغلم کن که شدم تنها بغلم کن

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

در آن روز چیزی از دست دادم....خوب میدانم چه چیزی از دست دادم. 
<<ان چه را بدست آوردم نمیدانم چگونه بنامم>>

تنها میدانم که پایان ناپذیر است....(=
موتور جستجوی هدف
یا مهمترین موتور جستجو گوگل محسوب میشه
چون از حیث مخاطب و کاربر تقریبا بی رقیبه
تقریبا تمامی تلاش کلیه متخصصین سئو برای بهینه کردن سایت
جهت بدست آوردن رتبه بالاتر در گوگل خلاصه میشه
موتور های جستجوی دیگه مثل یاهو و بینگ هم در زتبه های بعدی از اهمیت
قرار دارن اما مخاطب میلیونی و فرصتهای خوب شغلی تو گوگل بدست میاد
پس 99 درصد تمر کز ما برای بدست آوردن رتبه تو این موتور جستجوی قدرتمنده .
در مطالب بعدی از سری مطالب آموزش سئو بیشتر
فقاهت عقلانیت کافی در فهم دین است. چنانچه فقیه ترین شخص خود حضرت رسول اکرم است.
بنابراین فقیه کسی است که ابعاد مختلف دستورات دینی را بهتر از دیگران متوجه می شود. 
اجتهاد مصطلح امروزی در بین عموم حوزه چیزی جز دانش ادبیات و کلام و اصول فقه نیست. درحالیکه فهم عمیق دین عقلانیتی رشد یافته با علمی بیش از اینها می خواهد. عقل با دو چیز رشد می کند: علم و عمل. فقیه کسی است که علم و عملش بیش از دیگران است. هر کدام لنگ باشد عقل در فهم دین لنگ خواهد بود!
آنچه د
با ماسک موز و عسل و لیمو شفافیت پوست خود را بدست آورید
آیا می دانستید می توانید با ماسک موز و عسل و لیمو شفافیت پوست خود را بدست آورید ، داشتن پوست جوان و شفاف آرزویی است که اکثرا خانم های جوان خواهان آن هستند. ادامه مطلب با ماسک موز و عسل و لیمو شفافیت پوست خود را بدست آورید ادامه مطلب ...
تو نبودی و به پاهای خدا افتادم
دست بی‌رحم‌ترین ثانیه‌ها افتادم
تو نبودی و تب فاصله‌ها پیرم کرد
عاشق شعر شدم، شعر زمین‌گیرم کرد
مثنوى کردمت و شُکر به جا آوردم
توى هر بیت فقط اسم تورا آوردم
آرزو کردمت و بغض نوشتم حالا
پاى تو آب شده خشت به خشتم، حالا
قد یک خاطره گهگاه کنارم بنشین
نه عزیزم! خبری نیست، از آن دور ببین
گریه‌ی مرد غریب ست، ولی حادثه نیست
غرق رویای خودش بود، غریبانه گریست
| کاظم بهمنی |
مرض عزیزم که نزدیک به 6 سال همراهم بودی و تنهام نذاشتی؛ منم تو رو انقدر توی ذهنم بزرگت کردم که دیگه خودم کم آوردم؛ همه ی وجودم توی خودم مچاله شد؛ گند زدی به تمام روابط اجتماعیم توی این 6 سال:| .به نظرم دیگه وقتش رسیده که خودت هم تنهام بذاری:))
ماهی مون هی میخواست یه چیزی بگهتا دهنشو باز میکرد آب میرفت تو دهنش ونمیتونست بگه...دست کردم تو آکواریوم و درش آوردم شروع کرد از خوشحالیبالا و پایین پریدن.. دلم نیومد دوباره بندازمش اون تو، انقد بالا پایین پرید خسته شد خوابید..

ادامه مطلب
متن آهنگ شهرام شکوهی بنام به من برگرد

برای زندگی کردنتو تنها دلخوشیم بودیاصلا باور نمیکردمازم رد شی به این زودینمیدونی دلم رو تو چقدر عشقو تعصب داشت ولی رفتی به این زودی همین جای تعجب داشتچه روزای قشنگی بود تو چشمات عشقو میدیدم نگفتی چیزی از حسرت منم چیزی نپرسیدم
چقدر زود عاشقم کردی چقدر زودتر فراموشم نمیتونم باهات بد شم رو کارات چشم میپوشمبه من برگرد دلگیرم به من برگرد افسردم صبوری خصلت من بود ولی حالا کم آوردمهمیشه سخت رنجیدم همیشه زود
حمله بروت فورس یا به انگلیسی Brute Force یکی از رایج ترین حملات برای بدست آوردن امکان ورود می باشد و با ارسال و تست تعداد بالایی نام کاربری و رمز عبور بر روی صفحات لاگین وب سایت ها ، صفحه لاگین ایمیل و انواع صفحاتی که برای ورود به حساب کاربری هستند صورت می گیرد و هکر با این روش تمامی عبارت های ممکن را بررسی می کند تا امکان ورود را بدست بیاورد.
باد ملایمی لابه‌لای موهایم می‌پیچید. خورشید در زمینهٔ نارنجی رنگی آرام آرام پایین می‌رفت. خیابان شلوغی بود و صدای بوق ماشین ها سرسام آور. اما من آرام بودم، آنقدر آرام که می‌توانستم صدای پچ پچ درخت‌های حاشیهٔ خیابان را بشنوم. با دیدن عکسم توی ویترین مغازه ای به یاد آوردم که چقدر شال‌گردن و جوراب های بلند راه‌راهم را دوست دارم. باد کمی شدیدتر در آغوشم کشید. چشم هایم را بستم تا بوسه هایش را بهتر روی پوستم احساس کنم. آنگاه دست هایم را مثل یک
تازه از گرد راه رسیده بودم کربلا. خسته و مریض. تو موج جمعیت سرمو بالا آوردم، روبروی در باب السلام بودم. قرآن قبل از اذان مغرب رو می خوندن. رسیده بود به آیه ادْخُلُوهَا بِسَلَامٍ آمِنِینَ...
و این زیباترین...دلنشین ترین...آرام بخش ترین و امن ترین جواب سلام عمرم شد...
بیت‌کوین‌ها عموماً از راه فعالیت‌های استخراج (ماینینگ) که همان فرایند پردازش تراکنش‌های بیت‌کوین است، بدست می‌آیند. این روش مستلزم در اختیار داشتن کامپیوترها و سخت‌افزارهای قدرتمندی است.
خرید بیت‌کوین از صرافی‌ها
همچنین برخی از وب سایت‌های بخت‌آزمایی، به کاربران خود بیت‌کوین می‌دهند.
می‌توان با پذیرفتن بیت‌کوین به عنوان وجه پرداختی در برابر کالا یا خدمات، بیت‌کوین به دست آورد.
خوشبختانه توانسته ام هر روز طبق روال ساعت 6 بیدار شوم با وجود این که شب ها به موقع نخوابیدم و ساعت خوابم به کمتر از 6 ساعت می رسید. روزی میانگین 8 ساعت کار کردم و دو ساعت هم ورزش و کمی وقت هم صرف نوشتن و کارهای دیگر. از عملکرد خودم راضی هستم و طی تجربه ای که بدست آوردم اکنون قصد دارم شروع کار روزانه ام را بعد از نوشتن صرف مطالعه کنم. چون وقتی کار می کنم آنقدر تا پاسی از شب غرق آن می شوم که وقتی برای مطالعه نتوانم اختصاص بدهم. بنابراین برای شروع دو سا
خداوندا یا منو بکش یا بی خیال امتحان الهی شو ، الکی غرغر نمیکنم ها به جان خودم کم آوردم دیگه، یک آدم مگه چقدر توان داره؟؟

پ.ن:خداوندا یک لحظه نفهمیدم چی شد ، یعنی گفتم ان مع العسر یسرا، این یسر رو نمیخوای برسونی لطفا؟؟ به خدا امتحانات سخت بود این ترم،حالا بازم خودت صلاح میدونی، دخالت نمی‌کنم من اصلا ، ببخشید
از گریه خفه بشی ولی نتونی گریه کنی نتونی اشک بریزی.. نتونی داد بزنی کم آوردم..نتونی داد بزنی خسته ام..
اشکاتو گریه هاتو فریاداتو قورت میدی و سرکوب میکنی 
فوبیاهات هی ریشه بدونن تو مغزت 
ریشه تک تک اون درختا گلوتو فشار بده ولی بازم بگی ادامه بده من قوی باش من.
 دوم یا سوم ابتدایی بودم.آخرهای سال کتاب داستانی نازک با جلدِ آبی رنگ که تصویرسازی های جذاب و متفاوتی هم داشت و اتفاقا یک تصویر سازی مثبت هیژده هم بین صفحاتش بود."نمی دانم" به خاطر آن تصویر یا خود داستان بود که کتاب دست به دست بین بچه ها می چرخید.وقتی به دست من رسید . به خانه آوردم. نگاهش کردم . دزدکی خواندم و آن را بین کتابی در کیفم پنهان کردم.از این که آن را خانه بگذارم می ترسیدم. هر روز آن را همراه خودم لای کتاب ها به مدرسه می آوردم ولی تحویلش نم
در محفل عشقتان ادب آوردم
غم از دلتان برده ، طرب آوردم
یادت نرود یک صلواتی بفرست
تا نام رقیه را به لب آوردم
*         *        *         *
هر جا سخن از رقیه جان می آید
صوت صلوات عرشیان می آید
در مجلس این سه ساله من معتقدم
عطر خوش صاحب الزمان می آید
شهادت رییس مکتب تشیع...امام صادق علیه السلام بر همگان تسلیت باد.
داشتم عین عبارتی رو که بالا آوردم با خودم مرور میکردم...
چیز عجیبی نبود.
اونقدر همه مون شنیدیمش ک عادیه..
ولی کاش کمی مزه مزه اش میکردیم و با تمام ارادت و اعتقاد و فهم بر زبون میاوردیمش.
خدا کمک کنه قدر و منزلت ائمه مون رو با نهایت فهم خودمون ک قطعا ناچیزه درک کنیم و راجع بهش مطالعه کنیم... 
تو درمانگاه رفتم شرح حال بگیرم؛ پدر یه بچه شیر خوار ۱ ماهه بغلش بود ، شرح حال گرفتم؛ بعد گفت ما این یکی رو آوردیم برای نمونه ! 
گفتم نمونه ی چی ؟؟؟ ادرار ؟؟؟ خون ؟؟؟؟ 
گفت نه ! 
اینها ۴ قلوان ! همشون یه مشکل دارن ! نمیتونستیم هر ۴ تا رو بیاریم ، برای همین ، این یکی رو برای نمونه آوردم :))) 
همونجا اینقدر خندیدیم با پدر و مادربزرگ بچه که از گوشه ی چشمهامون اشک میومد ! :)) 
میگفت:
اصل بلایی که این 15 سال سر خود آوردم اینه که فکرم از یه حدی دیگه بالاتر نمیره.... که باعث میشه سطوح کوتاه رو بلند ببینم و به جای فرسخ ها بالاتر از بالاترین سیر کردن، محو افرادی بشم که تو اوی سطوح پایین سیر میکنند....
میگفت:
بلایی که سر خودم آوردم اینه که به خودم دیگه فکر نمیکنم، به جاش به دیگران توجه میکنم.... و مسلماً ازشون ضرر میکنم و سر جای خودم قرار نمیگیرم و از سطح خودم پایین تر رفتار میکنم....
کو اون فکر بلند من که با لذت و سرعت توش سیر میک
بنظر ِ من ، برنامه ریزی جز اصل های مهم زندگیه،نه اینکه در لحظه ذهن  متوقف بشه به این موضوع که  ،برنامه ریزی فقط برای در س خوندنه ها ،نه...
هر هدف و کاری میتونه برنامه داشته باشه، اصلا باید برای هر روز  برنامه  حتی شده در ذهن ترسیم کرد،اینکه از صبح تا آخر شب چه کارهایی قرار انجام بدیم،داشتن یه پیش زمینه و برنامه باعث میشه   روز مرگی محو  بشه از هر روز ِ زندگی .
خوبیه برنامه میدونید چیه؟برنامه به زندگی هدف میده و هدف هم به زندگی امید و امید هم تل
حقیقتاً به معجزه غم انگیز جمعه ایمان آوردم، یه حس پوچی مسخره ایه که واقعیه و باید بپذیریش و ماهی 4 بار باهاش مواجه میشی و از قضا اگه هفته ای دو روز تعطیل باشی میشه ماهی 8 تا جمعه. برا یه سال چقد میشه؟ 104 روز غم انگیز. ینی تقریبا 30 درصد سال باید زار بزنیم :(
+ فردا با ری ری میریم بیرون.
یادم افتاد شاد شدم اصن :)))))))))))
از اینکه فردا آخرین روز غم انگیز این مدته خوشحالم‌. بعد از یک ماه به روال عادی زندگیم برمیگردم هرچند پر مشغله هرچند گریه آور هرچند استرس زا و پر از دویدن. ولی دوست داشتنی. حداقل بی خشم... 
+ از پلی لیست تکراریم حالم به هم میخوره. و حتی از رضا بهرام. به شادمهر عزیز روی آوردم.
+ چیزی شنیدم که از غصه ام کاست ولی بر نفرتم افزود :)
+ از لحاظ وضعیت جسمانی فعلی توی دیوارم!
+ دلم دایناسور خواست :(
نفوذ هوا به داخل یکی از عوامل موثر در افزایش بار حرارتی ( گرمایی و سرمایی ) ساختمان است . به طوریکه در زمستان نفوذ هوای گرم بیرون موجب افزایش بار سرمایی فضای مورد نظر می شود و در تابستان نیز نفوذ هوای سرد بیرون موجب افزایش بار گرمایی ساختمان می شود.
محاسبه حجم هوای نفوذی یکی از عوامل مهم در محاسبه بار حرارتی ساختمان می باشد که به دو از شیوه های زیر تعیین می شود
 یک - روش حجمی
 V = (v * n) / 60 V
 V: حجم هوای نفوذی بر حسب
 CFM : حجم فضای مورد نظر ( فضایی که هو
دانلود دوبله فارسی فیلم Crime School 1938کیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
بازیگران : Humphrey Bogart , The Dead End Kids , Gale Page
کارگردان : Lewis Seiler
محصول : آمریکا
سال تولید : ۱۹۳۸
فرمت : MKV
زبان : دوبله فارسی
حجم : ۵۶۷ مگابایت
خلاصه داستان : “مارک بردن” معاون کمیسر مدرسه ای را در شرایط وحشتناکی پیدا کرده و تصمیم می گیرد خود کنترل آنرا بدست گیرد.او همکاری پسران را بدست آورده و عاشق خواهر رهبر آنها می شود…
خلاصه داستان : “مارک بردن” معاون کمیسر مدرسه ای را در شرایط وحشتناکی پیدا کرده و تصمیم می گیرد خود کنترل آنرا بدست گیرد.او همکاری پسران را بدست آورده و عاشق خواهر رهبر آنها می شود…
نه......
برای خیلی از ما آدم ها گفتن این کلمه بسیار سنگین و سخته.
فکر میکنیم با گفتن این کلمه خیلی چیزها از دست خواهیم داد.
اما من فکر میکنم استفاده به جا و به موقع از این کلمه باعث میشه تو خیلی چیزها رو بدست بیاری.
مثل الان من.... 
وقتی تو محکم میگی نه.....   خیلی از نزدیکترین هایت به کلی بهم میریزن و تو رو تحقیر میکنند،گاهی کارشون به جایی میرسه که با تو قهر میکنند
اما به نظر من باید بهشون زمان داد تا معنای حرف های تو رو درک کنند و متوجه دلیل نه گفتن تو
چگونه شماره شبا حساب بانکی خود را در لحظه به دست آوریم؟ شاید تابحال زیاد پیش آمده که برای واریز وجه نقد به حسابتان از شما شماره شبا خواسته شده باشد. به ویژه برای واریز سود سهام عدالت، یارانه ها، واریز مبلغ از سمت یک سازمان رسمی به هر عنوانی مانند حقوق، بازگشت وجه و.. … دریافت شماره شبا چگونه اتفاق می افتد و در هر بانک چطور میتوان آن را بدست آورد
منبع : وبلاگ ایران سرور
توضیحات
فاصله ی بین و نقطه را یک خط در نظر بگیرید. طول این خط را می توان با استفاده از فرمول فاصله دو نقطه بدست آورد.
مراحل پیدا کردن فاصله دو نقطه
۱- مختصات دو نقطه ای که میخواهید فاصله آنها را پیدا کنید، را بدست آورید.
مختصات نقطه اول را  (x1,y1) و مختصات نقطه دوم را (x2,y2) مینامیم.
نکته: اهمیتی ندارد کدام نقطه را (x1,y1) و کدام نقطه را  (x2,y2) بنامیم. مختصات افقی نقطه اول  x1 و مختصات افقی نقطه دوم x2میباشد. مختصات عمودی نقطه اول y1 و نقطه دوم  y2 میباشد.
۲-
چگونگی به دست اوردن رمز:
1.عددهای مورد نیاز:
عدد اول..........................................274327118
عدد دوم.........................................1633325352
عدد سوم.......................................2448488028
عدد چهارم......................................3264650704
2.رمز کارت شارژ ایرانسلی را که قبلا استفاده کرده اید را درنظر بگیرید.
3.رمز مورد نظر را بایکی از اعداد  اول تا چهارم بالا جمع یا تفریق کنید.
نکته:این را در نظر داشته باشید که از هر کارت شارژ باطله میتوانید (هشت)رمز شارژ مجانی بدست آورید.
4. پس از انجام اعمال بالا
یه تست بسیاربسیارجالب!!امتحان بفرمایید:
الگوی زندگی تو کیست؟ تحقیقات اخیر برخی دانشمندان حاکی از اونه که مغز انسان از روابط ریاضی برای ذخیره ی علایق و احساسات استفاده می کنه! بدون نگاه کردن به جوابها این تست رو انجام بده.
۱- یه عدد از ۱ تا ۹ انتخاب کن.
۲- اون رو در عدد ۳ ضرب کن.
۳- حاصل رو بعلاوه ۳ کن.
۴- دوباره حاصل رو در ۳ ضرب کن.
۵- یه عدد ۲ یا ۳ رقمی بدست می آوری.
۶- ارقام عدد خودتو رو با هم جمع کن (مثلا اگر عددت۵۲ است ۵ رو با ۲جمع کن) .

حالا با توجه
حدود یک ماه قبل بود که به خودم قول دادم به بی قراری هام غلبه کنم، سخت بود اما تونستم.
حالا چند روزی هست که قول دادم به بی حوصلگی هام غلبه کنم، امیدوارم بتونم.
شما که غریبه نیستید، حالم حال پیرزنی بود که همه ی کارهاش رو به امید مرگ انجام میداد و منتظر تموم شدن پیمانه اش بود.
میخوام حالم حال یه جوون بشه....
چرا این رو می نویسم؟ چون ثبت بشن که هروقت کم آوردم یاد این روزام بیفتم.
خودمو مشغول کردم تا مهر بشه، کلی نقشه دارم که امیدوارم خوب پیش برن.
شما چ
وقتی خودت را وقف امام زمان کردی دغدغه تو شد نماز اول وقت خدا مرگ  ترا بدست شقی ترینها قرار میدهد  در عشق به امیر المومنین صداقت داشتی تو هم مثل امامت هم بدست منافق هم از ناحیه سر شهید شدی 
به همراه تعدادی از افسرا ارتش برای اموزش به امریکا رفته بود در همان ساعت اول با قطب نما جهت قبله را مشخص میکند تا در زمان و جهت نماز خطا نکند 
خدایا  به اهل نماز نگاه کن بما رحم کن 
خوابم برده بود ، گیج بودم بدنم ناتوان شده بود ، یهو از درد به خودم پیچیدم، از خواب بیدار شدم ، یکم خون بالا آوردم ، قلبم تیر میکشید ، بزور شب رو به صبح رسوندم...
رفتم دکتر آزمایش نوشت ، نمیدونم چرا اواین باره میترسم از بیماری ، با کسی حرفی نزدم ، حالا تنهایی باید برم سمت آزمایش و پیدا کردن علت حال ناخوش این چند ماهی که گذشت ... دلم میخواد بخوابم ، شاید خوابی ابدی !
خوابم برده بود ، گیج بودم بدنم ناتوان شده بود ، یهو از درد به خودم پیچیدم، از خواب بیدار شدم ، یکم خون بالا آوردم ، قلبم تیر میکشید ، بزور شب رو به صبح رسوندم...
رفتم دکتر آزمایش نوشت ، نمیدونم چرا اواین باره میترسم از بیماری ، با کسی حرفی نزدم ، حالا تنهایی باید برم سمت آزمایش و پیدا کردن علت حال ناخوش این چند ماهی که گذشت ... دلم میخواد بخوابم ، شاید خوابی ابدی !
طرح توجیهی (به زبان انگلیسی: Feasibility Study Report) گزارشی است از توجیه پذیری یک طرح که در ابعاد مختلف از قبیل بازار اقتصادی ، فنی و مالی طرح توجیهی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد. بیزینس پلن یا طرح توجیهی نمای کلی سرمایه گذاری است که قبل از شروع به کار تجارت و کسب و کار به آن نیاز داریم تا با برآورد مالی و زمانی و هزینه از کارمان را داشته باشیم که توسط طرح توجیهی این موارد را بدست می آوریم . با نگارش طرح توجیهی و بیزینس پل
خیر دنیا و آخرت چگونه بدست می آید؟ 
شرح حدیث از مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی)
عن الصادق جعفر بن محمد« علیهما السلام»، عن ابیه، عن جدّه«علیهم السلام» قال: کَتَبَ رجلٌ الی الحسین بن علیٍّ«علیه السلام»: یا سیدی! اخبِرنی بِخَیر الدُّنیا و الاخره. فَکَتب الیه، بسم الله الرحمن الرحیم امّا بَعد فانّه مَن طَلب رِضَا اللهِ بِسَخَط الناس کَفاهُ اللهُ امورَ الناس وَ مَن طَلب رضا الناس بسَخَطِ الله وَ کَلَه اللهُ الی النا
همین‌طوری یاد قبل‌ترها افتادم. میگم اینکه قبلا همه‌ش به آینده فکر می‌کردم و جدیدا فقط یاد گذشته می‌کنم معنی خاصی نداره به نظرت؟
سال‌ها، از ابتدایی تا دبیرستان، تو مسابقات احکام شرکت می‌کردم، رشته‌ی موردعلاقه‌م. خیلی خوب می‌فهمیدمش. حافظه‌م دچار مشکل شده، ولی فکر می‌کنم هیچ‌وقت به مرحله‌ی استانی نمی‌رسیدم، یا شایدم از استانی بالاتر نمی‌رفتم. تا اینکه تو سال آخر، چهارم یا به عبارتی پیش‌دانشگاهی، تو سه تا رشته‌ی احکام، نهج‌البل

با عرض سلام و وقت به خیر...
این روزهایی که از ماه شعبان مونده رو از دست ندیم! خصوصا مناجات دلنشین شعبانیه.
چند فراز از این دعای زیبا رو در قالب پوستر در آوردم که در ادامه میتونید ببینید و اگر دوست داشتید با کیفیت بالا دانلود کنید.
التماس دعا
ادامه مطلب
یک ماه دووم آوردم. آفرین به من.
فضای خالی دلتنگی داره؟ انگار داره.
خوشحالم و زندگی با وجود تمام به‌گایی‌ها روی خوشش رو داره نشون میده. امتحان و کوییز و تکلیف داره از روم رد میشه ولی خوبم. خوبم. واقعا. درکم از زندگی تغییر کرده یه ذره. رنگا رو سردتر می‌بینم. بوهای خوش به جای لذت‌بخش بودن بینی‌ام رو میسوزونن. در کل حس میکنم که همه دارن ادا درمیارن و کسی خود واقعیش نیست.
شما می دونید که معادله یک خط در فضا به شکل y=ax+b هستش و  نمایش دیگر و کاربردی اون هم به شکل (y-y1=m(x-x1  هستش، حالا در اینجا ما فقط یک خط در دو بعد داریم، با این حساب ب داشتن شیب یا همان m  و یک نقطه (x1,y1) ما قادر خواهیم بود که با گرفتن مقدار مختصه x مقدار تابع را به ازای آن مختصه بدست بیاوریم. یا برعکس با داشتن مقدار y شما می‌توانید مقدار x  نقطه را به ازای آن بدست بیاوید . در زیز کد متلب این عمل را می آوریم.

%% clear commands
delete(allchild(0));% delete all figures and graphical objects
clear;%
فعلا مثل خانواده ای که نمی خواهد بپذیرد عزیزش مرگ مغزی شده، سعی می کنم همچنان فرض کنم اینجا را می توانم نجات دهم.
دوست داشتم جای جدیدی برای نوشتن پیدا کنم. حرف جدیدی بزنم. آدم جدیدی باشم...
یک سال اخیر کن فیکون شده ام. پاییز 96 سعی کرد به زمینم بزند. ادای ایستادن را در آوردم اما پاییز 97 ضربه ی آخر را زد. دوست دارم فرار کنم. فقط بدوم. مثل فارست گامپ از خودم. یا مثل جاگوار(در فیلم "آخرالزمان") از دیگران. 
هانا آهنگ گذاشته بود و حرف میزدیماز خودمون و تغییراتمون و تلاشی که برا تغییراتمون کردیم گفتیم و گفتیم و گفتیم...یهو به خودم اومدم اشرف زاده داشت میخوندتو ماهی و من ماهی این برکه کاشیاندوه بزرگیست زمانی که نباشی فکرا میچرخید تو سرم و میچرخید و من دلم رهایی میخواست...اونقد فکرا چرخید توسرم که بغض شد حتی...که دلم خواست خودمو فکرامو بالا بیارم و آوردم...
همیشه در روزهای پی‌ام‌اس‌ام میل به نوزاد آوری پیدا می‌کنم. حالا این روزها که پی‌ام‌اس‌ام است دیشب خواب دیدم دوتا بچه‌ی دختر بدنیا آوردم با تقریبا ۲۴ ساعت فاصله. حس شیرین بارداری و بدنیا آوردن نوزاد و تجربه‌ی تماشای این وضع و حال و تجربه‌ی مادر شدن از آن حس‌هایی است که ترجیح میدم در خواب ببینم. خوب بود و لذت بخش. کاش دنیا به وفق مراد بود آنوقت شاید من هم کودکی داشتم و شاید افسرده‌حال نمی‌ماندم.

این سایت یکی از قدیمی ترین و معتبرترین سایت های کسب لایت کوین رایگان میباشد. در این سایت میتوانید هر 5 دقیقه یک بار مقداری لایتوشی رایگان بدست آورید.واقعا عالی و معتبر هستش .برای استفاده و کسب لایت کوین رایگان 
ادامه مطلب
 هر بار که به اشتباه شوقی در دلم رشد می‌کنه و می‌میره، یه جون از جون‌هام کم میشه. یه کم اشک می‌ریزم و سعی می‌کنم قوی باشم. امان... امان...

+ ظهر که از خواب بیدار شدم، بین خواب و بیداری، تو حالتی که واقعا نمیدونم خواب دیدن بودن یا خیال کردن یه صحنه هایی که بی‌اندازه براشون دل‌تنگ بودم رو میدیدم. صحنه های دلگرمی. هر چی که بود خیلی واقعی بود.

++ فکر کردن به هر گذشته‌ای برای من سخت و دل‌گیره. و احتمالا تا آخر عمر همین خواهد بود. کاش می‌تونستم برگ
وقتی اون‌قدر ناراحت و عصبانی هستی، که به ترک دیوار هم می‌خندی. وقتی که از خودت متنفری و برای فراموشی، غرق خندیدن میشی. وقتی دیگه از خندیدن هم، بدت میاد...
+ من همین بلا رو سر خوردنی‌ها و نوشیدنی‌ها و راه‌رفتنی‌ها و گپ زدن‌ها و موسیقی‌ها آوردم و الان، هیچ باده‌ای ندارم که خودم رو از خودم دور کنه. این‌جاست که درگیری شروع می‌شه. و این‌جاست که یا می‌میری، یا قوی‌تر میشی؛ از پس هزار فرار.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها