نتایج جستجو برای عبارت :

فیلم راجا هندوستانی

اینکه ساختمان
آموزشگاه ما سه مقطع را در خودش جا داده بود سختیهای خاص خودش را داشت، سرو صدای
بچه های ابتدایی خیلی اذیت می کرد، اما خب این محیط خاطرات خوشی را هم رقم زد.
بچه های ابتدایی هم با من
دوست شده بودند، یه روز همه دور هم جمع شده بودیم، عسل یکی از دخترهای کلاس اول
برام چند تا رز آورد، ذوق زده شدم و بغلش کردم، معلمشون گفت
برای من گل نمیارن. یکی از رز خوشکلها را برداشتم دادم دست عسل آهسته تو گوشش
گفتم ببر بده معلمت
'گاهی زنگهای
تفریح عسل و مع
نام فیلم: مادورا راجا – Madhura Raja 2019
ژانر: اکشن , کمدی , درام , خانوادگی , هیجان انگیز
محصول کشور: هندوستان
سال انتشار: 2019
مدت زمان: 141 دقیقه
زبان: مالایالم
کارگردان: Vysakh
نویسندگان: Udaykrishnan
ستارگان: Jai, Mammootty, Anusree
خلاصه داستان : مادورا راجا ، فیلمی اکشن و مهیج محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی ویساخ می‌باشد. داستان این فیلم که اتفاقات آن در یک دهکده رخ می‌دهد از آنجایی شروع می‌شود که افرادی باعث ناامنی و وحشت در روستا می‌شوند و زندگی مر
 نام فیلم : راجا هندوستانی Raja Hindustani 1996 ژانر : درام کارگردان : Dharmesh Darshan بازیگران : Aamir Khan, Karisma Kapoor, Suresh Oberoi محصول : هند زبان : فارسی زمان : ۱۶۵ دقیقه امتیاز : ۶٫۱/۱۰ کیفیت : Bluray 720p فرمت : MKV حجم : ۵۰۰ مگابایت خلاصه داستان :  ̎سگال̎ (اوبروی) که مردی فوق العاده ثروتمند است، به همراه دخترش، ̎آرتی̎ (کاپور) و نامادری اش، ̎شالینی̎ (سینگ) در خانه ای بسیار بزرگ زندگی می کنند. ̎آرتی̎ برای تعطیلات تصمیم می گیرد که به پالانکت برود. تا اینکه……
ادامه مطلب
 نام فیلم : راجا هندوستانی Raja Hindustani 1996 ژانر : درام کارگردان : Dharmesh Darshan بازیگران : Aamir Khan, Karisma Kapoor, Suresh Oberoi محصول : هند زبان : فارسی زمان : ۱۶۵ دقیقه امتیاز : ۶٫۱/۱۰ کیفیت : Bluray 720p فرمت : MKV حجم : ۵۰۰ مگابایت خلاصه داستان :  ̎سگال̎ (اوبروی) که مردی فوق العاده ثروتمند است، به همراه دخترش، ̎آرتی̎ (کاپور) و نامادری اش، ̎شالینی̎ (سینگ) در خانه ای بسیار بزرگ زندگی می کنند. ̎آرتی̎ برای تعطیلات تصمیم می گیرد که به پالانکت برود. تا اینکه……
ادامه مطلب
انگلیسی ها پس از آنکه خبر کشف نفت در مسجدسلیمان به گوششان رسید به فکر استفاده از تجارب مهندسان و کارگران برمه ای برای استخراج نفت و ساخت پالایشگاه در آبادان افتادند و کارگران و مهندسان پالایشگاه از مسئولین خود درخواست ساخت یک مسجد را کردند و در سال ۱۲۹۱ ساخت مسجد به دست کارگران پاکستانی پالایشگاه آبادان آغاز و به مرور بخش‌های آن تا سال ۱۲۹۹ تکمیل شد تقریباً حدود ۱۰۰ سال پیش مسجد رنگونیها محلی برای تجمع و گردهمایی و تصمیم گیری های مهم مسلم
نام فیلم : کویلا ( شعله های آتش ) Koyla 1997 ژانر : درام | اکشن کارگردان : Rakesh Roshan بازیگران : Shah Rukh Khan, Madhuri Dixit, Amrish Puri محصول : هندوستان زبان : هندی زمان : ۱۶۶ دقیقه امتیاز : ۶٫۲/۱۰ کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV حجم : ۱۶۰۰ مگابایت خلاصه داستان : شانکار شب و روز تلاش می کند تا عطش ثروت طلبی راجا ساب یک مرد پولدار را برطرف کند…
ادامه مطلب
نام فیلم : کویلا ( شعله های آتش ) Koyla 1997 ژانر : درام | اکشن کارگردان : Rakesh Roshan بازیگران : Shah Rukh Khan, Madhuri Dixit, Amrish Puri محصول : هندوستان زبان : هندی زمان : ۱۶۶ دقیقه امتیاز : ۶٫۲/۱۰ کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV حجم : ۱۶۰۰ مگابایت خلاصه داستان : شانکار شب و روز تلاش می کند تا عطش ثروت طلبی راجا ساب یک مرد پولدار را برطرف کند…
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
نام فیلم: Judwaa 2 ژانر: اکشن، کمدی کارگردان: David Dhawan ستارگان: Varun Dhawan, Jacqueline Fernandez, Tapsee Pannu محصول کشور: هند سال انتشار: 2017 امتیاز: 4.0 از 10 مدت زمان: 145 دقیقه خلاصه داستان: “پرم” و “راجا” برادرهای دوقلویی هستند که در هنگام تولد از یکدیگر جدا می شوند، اما از طریق رفلکس ها به یکدیگر متصل هستند. آنها در بزرگسالی مجدداً باهم متحد می شوند و تصمیم می‌گیرند که…
ادامه مطلب
دانلود فیلم سینمایی Raja Natwarlal 2014  با لینک مستقیم
Download Raja Natwarlal 2014  movie

نام فیلم:Raja Natwarlal 2014

زبان:هندی

ژانر:غم انگیز , مهیج

سال انتشار:2014

مدت زمان:۱۴۱ دقیقه

محصول کشور:هند

فرمت فایل دانلودی:MKV

کیفیت فایل دانلودی:DvDrip 

حجم فایل دانلودی:

۱٫۲گیگابایت=DvDrip

آنکودر: ArNav

کارگردان:Kunal Deshmukh

بازیگران:Mohammed Zeeshan Ayyub, Tarun Dudeja, Emraan Hashmi, Narendra Jetley

خلاصه فیلم:

داستان فیلم درباره ی راجا یک آدم متقلب ناچیز هستش که در جستجوی کمک از م

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
همیشه ارزوم بود درسم تموم شه تا بتونم اینو بنویسم. ایول پسر! حالا وقتشه!
تمام ابتداییم بچه ساکت و نسازی بودم. همچنان با همون روح مهربون. از سه سال اول ابتداییم تنها چیزی که یادمه یه ترس تو دسشوییه، اینکه بچه های سال بالایی به سختی نماز جماعت رو میپیچیدن، یه شاگرد به اسم مینا که همه دوسش داشتیم، بار دوم که به معلم کلاس سومم گفتم جامو عوض کنه و گفت من تازه جاتو عوض کردم وقتی کسی با دونفر نمیسازه یعنی مشکل خودشه. اینجوری بود که من فهمیدم همیشه مشک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها